هزینه حمل بار از ترکیه به ایران

http://cenproxy.mnpals.net/login?url=http://lvkozatstvo.org.ua/user/2241561873098/

خدمات باربری هوایی
شرکت حمل و نقل بین المللی هوایی
خدمات پست سریع بین المللی شامل : دریافت، حمل و تحویل مرسولات پستی هوایی ، باربری هوایی ، خدمات لجستیک ، حمل و نقل هوایی و نقل و انتقالات به صورت هوایی را ارئه مینماید .
جمع آوری و بسته بندی ، پست هوایی و باربری هوایی را با سرعت و کیفیت مناسب به مشتریان ارئه می دهد..
باربری هوایی کالا
باربری هوایی کالا به دو شکل کارگو و فریت بار انجام می شود. کارگو مربوط به حمل کالاهای تجاری و فریت بار مربوط به حمل کالاهایی است که مربوط به مسافران می باشد. برای باربری هوایی کالا از هواپیماهای مخصوصی همچون بلوگا و یا آنتونف ۲۲۵ استفاده می شود و با استفاده از آن ها کالا از کشوری به کشور دیگر و یا داخل همان کشور ارسال می شود. اما این نوع از ارسال معمولا برای ارسال کالا و باربری هوایی بین دو کشور مختلف به کار گرفته می شود. فریت بار در واقع متعلق به بار مسافرانی است که به مدت طولانی قصد سفر دارند و باید لوازم شخصی و مورد احتیاج خود را حمل نمایند و ماهیت تجاری ندارند. اما کالاهای تجاری که ممکن است برای ارسال بین کشورهای مختلف صورت بگیرد کارگو نام دارد و با هواپیماهای اختصاصی باربری آن را حمل می کنند.
اگر از حمل و نقل هوایی جهت جا به جا کردن بار استفاده شود به ازای هر یک کیلوگرم تا سقف ۲۰ دلار بیمه خواهد شد و اگر این میزان کافی نباشد با توجه به ارزش کالا، بیمه به صورت جداگانه خریداری می شود، در صورت رعایت تمام استانداردهای لازم خسارت به صاحت آن پرداخت خواهد شد.

ارسال بار به اروپا و در مجموع خارج از کشور، جزو خدمات باربری است. ارسال بار به کشورهای اروپایی معمولا از طریق کشورهای قفقاز و در بیشتر موارد ترکیه انجام می‌شود. امروزه بسیاری از بازرگانان یا مسافران که قصد ارسال بار به اروپا را دارند از دو روش فریت بار و کارگو استفاده می‌کنند.

شرایط واردات کالا به ایران
واردات هر کالایی به ایران مجاز نیست. If you have any thoughts pertaining to exactly where and how to use حمل و نقل دریایی کانتینر, you can get in touch with us at the web-page. پس واردکننده پیش از هرچیز باید از کالاهای ممنوعه اطلاع حاصل کند و پس از آن اقدام به واردات کالا به ایران کند. پس از انتخاب کالا، با توجه به نوع کالای انتخاب شده باید مجوزهای لازم تهیه شود. تهیه مجوز با توجه به نوع کالا از سازمان‌های مختلفی صورت می‌گیرد. به عنوان مثال کالاهای پزشکی نیاز به مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی کشور دارند. علاوه بر مجوز، هرکالایی به استانداردهای لازم نیز احتیاج دارد. به عنوان مثال کالاهای خوراکی باید استاندارد بهداشتی و سلامت داشته باشند. این استانداردها گاهی اوقات توسط نمایندگان استاندارد که در اداره گمرک هستند، صادر می‌شود و گاهی برای دریافت هر استاندارد نیاز است که آزمایش‌هایی بر روی کالا صورت گیرد و سپس استاندارد کالا صادر می‌شود.

تنگه هرمز برای صنعت جهانی نفت بسیار مهم است و یک‌سوم گاز طبیعی و تقریبا یک‌پنجم از نفت مورد نیاز جهان از این تنگه عبور می‌کند. افزایش تنش بین ایران و آمریکا و به دنبال آن افزایش نااطمینانی در خلیج فارس و دریای عمان-به ویژه تنگه مهم هرمز- نگرانی‌ها برای حمل و نقل دریایی را تشدید کرده است. شرکت‌های تجاری ناچار خواهند بود تا کشتی‌های خود را از این تنگه عبور داده و ضمن پذیرفتن ریسک، افزایش هزینه‌های بیمه را نیز متقبل شوند و یا مسیر دورتری را برای حمل و نقل انتخاب کنند که این گزینه نیز افزایش هزینه‌های حمل‌ونقل و بیمه را نیز در پی خواهد داشت.
بر همین اساس «جاناتان ماس»، رئیس دریانوردی و تجارت DWF، درباره تأثیر بحران خاورمیانه و سهم آن در بازار بیمه بر این باور است که تنش در این منطقه و خلیج فارس، بدون شک منجر به افزایش حق بیمه خطوط دریایی برای کشتی‌های تجاری و مسافربری در منطقه خواهد شد.
ماس گفت: «آخرین فصل آشفتگی در خاورمیانه بدون شک در خصوص بیمه‌گذاری و بیمه اتکایی در امور مربوط به بدنۀ کشتی، جنگ، دزدی دریایی، تروریسم، حمل بار و افزایش حق بیمه در ساخت‌وساز خواهد بود و در همین حال به بازبینی و مذاکره مجدد در مورد شرایط پوشش بیمه و معرفی و تأیید سیاست‌هایی که بازتاب‌کننده افزایش ریسک تجاری در منطقه باشد منجر خواهد شد. کارگزاران بیمه و بیمه مجدد (بیمه اتکایی) به دنبال آن هستند تا افزایش نرخ بیمه را تصحیح کنند.»
رئیس DWF ادامه داد: «با این وجود، تنش‌های اخیر باعث خواهد شد تا شرکت‌های بیمه و بیمه اتکایی قوانین حقوقی سخت‌گیرانه‌ای در سیاست‌های بیمه، به خصوص افزایش هزینه‌های بیمه خاص و عقب‌نشینی از تعهد به خرید اوراق بهادر (underwriting) را تحمیل و اعمال کنند.»
وی همچنین افزود که «نرخ بیمه در ماه‌های آتی به صورت تصاعدی افزایش خواهد داشت.»
به گفته ماس: «برای ممانعت از ورود به مناطق ریسکی، کشتی‌ها ناچارند یا مسیر طولانی‌تری را طی کرده و یا از تنگه هرمز عبور کنند. افزایش دستمزد خدمه کشتی به دلیل وجود تنش منطقه‌ای در تنگه هرمز (درصورت انتخاب عبور از این تنگه)، و یا افزایش مسیر حمل‌ونقل جهانی (درصورت انتخاب مسیر طولانی‌تر و عدم عبور تنگه هرمز) علاوه بر افزایش قیمت نهایی کالای مصرفی، تجارت را با مشکلات و موانع روبه‌رو خواهد کرد».
پس از سلسله حملات رخ داده در دوازدهم ماه می‌به چهار نفتکش تجاری در خلیج فارس و دریای عمان، کمیته جنگ مشترک- متشکل از نمایندگانی از شرکت لویدز و انجمن بین‌المللی متعهدان خرید اوراق بهادر (Lloyd’s and IUA company markets) – خلیج فارس را به لیست مناطق آبی خطرناک اضافه کرد. به بیمه‌شدگان نیز اعلام شده است که پیش از ورود کشتی‌ها به این منطقه، بایستی کارشناسان و متعهدان خرید اوراق بهادر را مطلع کرده و همچنین حق بیمه اضافی را محاسبه کنند.
ماس در این باره گفت: «کارگزاران بیمه به طور کامل درباره بیمه این مناطق عقب‌نشینی نکرده‌اند، اما هر کارگزار بیمه‌ای به تحولات ژئوپلیتیکی علاقه‌مند است. اگرچه سابق بر این، کارگزاران بیمه و خریداران اوراق بهادر قیمت‌ها را با توجه به فاکتور‌های ناپایدار ژئوپلیتکی تعیین و اعلام می‌کردند، اما سلسه حوادث رخ‌داده در سال گذشته توفان مناسبی را برای شرکت‌های بیمه در منطقه ایجاد کرد و حق بیمه را به طور متوسط در شش تا هفت ماه ۱۰ درصد افزایش داد. حتی اسکورت کشتی‌های تجاری انگلیسی در تنگه هرمز، توسط نیروی دریایی انگیس، نیز در بهبود شرایط تأثیری نداشت. تلاش‌های قبلی برای برگرداندن آرامش به منطقه نیز در کنترل نرخ بیمه بی‌حاصل بوده است.»
وی در نهایت افزود: دوره جدید ناآرامی در منطقه بدان معنی است که تصویری آشفته و غیرقابل پیش‌بینی در حال ترسیم است که این تصویر کارگزاران بیمه و بیمه‌شدگان را مجبور به انتخاب بین دو مسیر می‌کنند؛ خروج از خطوط بیمه و یا اتخاذ مدل‌های جدید قیمت‌گذاری که تأثیر منفی بر تجارت و حمل‌ونقل بین‌المللی و در نتیجه افزایش قیمت نهایی برای مصرف‌کننده را در پی خواهد داشت.